Главная FAQ (питання/відповіді)
Як стати волонтером?

1) Щоб стати учасником інтелектуального волонтерства HR TODAY, вам необхідно заповнити анкету волонтера
2) Заповнивши її ви отримаєте посилання на закриту групу у Telegram. Це неформальний майданчик для комунікації між волонтерами проекту. Радимо прочитати закріплене зверху в чаті повідомлення. Якщо у вас виникли будь-які технічні складності із заповненням форми або переходом у групу, напишіть на hrtoday.info@gmail.com
3) Почати волонтерити
4) Стати частиною команди та допомагати проекту
5) Або ж створити власний проект

Хто може стати волонтером?

У проекті HR TODAY волонтером може стати будь-який спеціаліст напрямку управління персоналом (HR, бізнес-тренер, спеціаліст з адаптації, розвитку чи оцінки персоналу, коуч, фасилітатор, HR-консультант, карєрний консультант, рекрутер, організаційний психолог, менеджер зі щастя та ін.). Якщо ви працюєте не в HR, а у суміжній сфері та хочете долучитись до проекту своєю допомогою, просимо попередньо написати нам (hrtoday.info@gmail.com), щоб узгодити можливий формат pro bono співпраці. Ми раді всім, але максимально хочемо відповідати назві саме HR-спільнота.
Ми не маємо жодних застережень щодо вікових, статевих, статусних чи галузевих обмежень, а також міста вашого проживання!

Чи оплачується волонтерство?
Ні, оскільки проект носить ознаку некомерційного, то будь-яка робота носить характер pro bono (добровільна/безоплатна).
Чи можу я стати волонтером, якщо не проживаю в Києві?

Якщо ви мешкаєте чи працюєте не у Києві, то беріть участь та підтримуйте розвиток HR-сфери віддалено перебуваючи у своєму місті он-лайн. Адже Ваші ідеї не мають геолокації, а мають надихаючу силу та поштовх до змін

Як заявити про свій проект?

Щоб реалізувати власний проект, як частину HR TODAY, потрібно описати свою ідею у форматі зазначеному нижче (карта проекту) та надіслати на пошту hrtoday.info@gmail.com (після чого адміністратор сайту розмістить проект на Форумі) або ж розмістити її опис за цією ж формою у Форумі на даному сайті. Доступ до Форуму мають лише зареєстровані на сайті користувачі, які після реєстрації отримали від адміністратора сайту статус "HR".
Будь-хто з волонтерів може долучитись до проекту, щоб допомогти у його реалізації. Уся початкова комунікація за проектом ведеться у Форумі сайту. Після досягнення певних домовленностей, збору проектної групи чи отримання необхідних ресурсів для реалізації, учасники можуть переходити до інших каналів комунікації (групи у фейсбук, телеграм, вайбер та ін.) на власний вибір. Важливо, щоб куратор проекту періодично інформував команду HR TODAY про перебіг проекту та звітував про його результати (стаття, фотозвіт для сайту).
Якщо у Вас є ідея, але Ви не маєте часової можливості або фахових знань, щоб очолити її, опишіть у запропонований спосіб та надішліть електронною поштою. Такий проект буде виставлений, як ідея та оголошений для пошуку куратора.


 


Карта проекта (заполняется автором):

 

 1. Куратор (ФИО. Может быть 2 человека):
 2. Название проекта:
 3. Тема/направление:
 4. Суть идеи:
 5. Бенефициар (для кого?):
 6. Организация/ресурсы:
 7. Время:
 8. Предварительные даты:
 9. Ожидаемый результат:
 10. Комментарии к проекту, заданию или объявление о наборе волонтеров по направлениям, специфике или другим параметрам др.:
Як взяти участь у відкритих проектах?

Якщо ви хочете стати частиною команди (волонтером) будь-якого проекту, цю можливсть можна реалізувати через розділ Форум на даному сайті. Доступ до Форуму мають лише зареєстровані на сайті користувачі, які після реєстрації отримали від адміністратора сайту статус "HR".
1) Ви знаходите проект/ідею, яка вам цікава (перелік всіх актуальних проектів та дедлайнів можна побачити у Форумі в розділі - Проекты HR TODAY - Проектная деятельность)
2) У коментарях до проекту декларуєте своє бажання приєднатись для виконання конкретних задач або загалом проекту.
3) Очікуєте wellcome-коментар від куратора проекту та далі працюєте у заданому ним векторі, ритмі

Яку підтримку може отримати Ваш проект чи ідея від команди волонтерів та борду HR TODAY?

Якщо Ви започаткували власний проект, то Ви та ваша команда волонтерів може:

 • Розміщувати матеріали про проект у розділі News Room, щоб потім поширювати в соцмережах
 • Писати про це у HR-блозі
 • Завантажувати відео з проекту на сайт у розділі Відео (як поодинокі відео, так і цілі цикли проекту, власні передачі)
 • Розміщувати опитувальники гугл форм на сайті та надсилати їх будь-якому офіційно від платформи HR TODAY


Ми можемо під ваш проект створити окрему рубрику у розділі Проекти в меню News Room та Відео.

Усі проекти коротко анонсуються командою HR TODAY на сайті в Новинах та групі у Фейсбук.
Радьтесь, пропонуйте та використовуйте платформу у зручний для Вас спосіб. Якщо технічні можливості сайту це дозволять, то ми охоче реалізуємо це для Вас та вашого проекту.

Кому можна поскаржитись на проблеми у співпраці в ході проекту чи волонтерської діяльності загалом?

У разі виникнення проблем у співпраці з волонтерами або кураторами проектів, кожен може звернутись до Олени Таран, яка керує проектами HR-етики в HR TODAY.

Як я можу вести власний Блог на сайті?
Волонтери проекту можуть вести власний блог на сайті у рубриці HR-Блог. Для цього Ви повинні написати керівнику проекту про свою ініціативу та коротко описати теми, які Ви хотіли б висвітлювати. Після цього адміністратор сайту створить відповідний блог (може носити імя та прізвище автора або вигадану назву). Обовязковою умовою для створення іменного блогу є взяття на себе зобовязання робити дописи не рідше 2 раз на місяць. Усі дописи мають стосуватись сфери управління персоналом або власної ефективності, розвитку бізнесу. Тобто бути максимально близькими до сфери HR.
Як стати партнером проекту HR TODAY?

Якщо ви хочете стати партнером/меценатом HR TODAY та сприяти в інформаційному чи фінансовому плані, надішліть, будь ласка, нам листа з Вашою пропозицією на пошту (натисніть тут). Інформація про Вас буде розміщена у блоці Партнери у нижньому блоці на головній сторінці сайту.

Які потреби у проекту щодо меценатства?

На даний момент проект потребує залучення коштів та інших ресурсів для здійснення своєї діяльності:

 1. Локації для проведення активностей (тренінги, майстер-класи, форуми, конференції, робочі зустрічі, стратегічні сесії тощо)
 2. Технічні засоби у тимчасове використання (проектор, фотообладнання, освітлювальна техніка)
 3. Кошти на канцелярію для проведення активностей (скотч, наліпки, папір А4, папір для фліп-чарту)
 4. Подарунки для волонтерів за активну участь у проектах
 5. Кошти для оплати: хостингу, доменного імені

Якщо Ви хочете стати меценатом та допомогти нам, охоче чекаємо на Вашу допомогу! Контакт для звязку у Фейсбук Лана Солнцева

Як підтримати проект матеріально?

Ви можете підтримати проект коштами. Завдяки навіть невеликій сумі у 50 гривень Ви маєте змогу допомогти добрій справі стати на крок ближче до її реалізаціїї або існуючі проекти зробити більш яскравими. Зробити подарунок у вигляді грошового внеску будь-якого розміру можна на банківську картку команди проекту HR TODAY. Щоб отримати реквізити достатньо лише написати повідомлення з текстом "Меценат для HR TODAY"  на пошту hrtoday.info@gmail.com

Якою мовою можна додавати контент?
Шляхом голосування серед волонтерів було обрано мультимовну версію сайту. Таким чином весь сайт реалізовано українською мовою, лише розділ Форум російською, оскільки це робочий майданчик для волонтерів та він прихований від загалу обмеженням доступу. Хоча мова оформлення сайту українська, матеріали на ньому можна розміщувати українською і російською також.