Главная FAQ (питання/відповіді)
Як стати волонтером?

1) Щоб стати учасником інтелектуального волонтерства HR TODAY, вам необхідно заповнити анкету волонтера
2) Заповнивши її ви отримаєте посилання на закриту групу у Telegram. Це неформальний майданчик для комунікації між волонтерами проекту. Радимо прочитати закріплене зверху в чаті повідомлення. Якщо у вас виникли будь-які технічні складності із заповненням форми або переходом у групу, напишіть на hrtoday.info@gmail.com
3) Почати волонтерити
4) Стати частиною команди та допомагати проекту
5) Або ж створити власний проект

Хто може стати волонтером?

У проекті HR TODAY волонтером може стати будь-який спеціаліст напрямку управління персоналом (HR, бізнес-тренер, спеціаліст з адаптації, розвитку чи оцінки персоналу, коуч, фасилітатор, HR-консультант, карєрний консультант, рекрутер, організаційний психолог, менеджер зі щастя та ін.). Якщо ви працюєте не в HR, а у суміжній сфері та хочете долучитись до проекту своєю допомогою, просимо попередньо написати нам (hrtoday.info@gmail.com), щоб узгодити можливий формат pro bono співпраці. Ми раді всім, але максимально хочемо відповідати назві саме HR-спільнота.
Ми не маємо жодних застережень щодо вікових, статевих, статусних чи галузевих обмежень, а також міста вашого проживання!

Чи оплачується волонтерство?
Ні, оскільки проект носить ознаку некомерційного, то будь-яка робота носить характер pro bono (добровільна/безоплатна).
Чи можу я стати волонтером, якщо не проживаю в Києві?

Якщо ви мешкаєте чи працюєте не у Києві, то беріть участь та підтримуйте розвиток HR-сфери віддалено перебуваючи у своєму місті он-лайн. Адже Ваші ідеї не мають геолокації, а мають надихаючу силу та поштовх до змін

Кому можна поскаржитись на проблеми у співпраці в ході проекту чи волонтерської діяльності загалом?

У разі виникнення проблем у співпраці з волонтерами або кураторами проектів, кожен може звернутись до Олени Таран, яка керує проектами HR-етики в HR TODAY.