Главная FAQ (питання/відповіді)
Як заявити про свій проект?

Щоб реалізувати власний проект, як частину HR TODAY, потрібно описати свою ідею у форматі зазначеному нижче (карта проекту) та надіслати на пошту hrtoday.info@gmail.com (після чого адміністратор сайту розмістить проект на Форумі) або ж розмістити її опис за цією ж формою у Форумі на даному сайті. Доступ до Форуму мають лише зареєстровані на сайті користувачі, які після реєстрації отримали від адміністратора сайту статус "HR".
Будь-хто з волонтерів може долучитись до проекту, щоб допомогти у його реалізації. Уся початкова комунікація за проектом ведеться у Форумі сайту. Після досягнення певних домовленностей, збору проектної групи чи отримання необхідних ресурсів для реалізації, учасники можуть переходити до інших каналів комунікації (групи у фейсбук, телеграм, вайбер та ін.) на власний вибір. Важливо, щоб куратор проекту періодично інформував команду HR TODAY про перебіг проекту та звітував про його результати (стаття, фотозвіт для сайту).
Якщо у Вас є ідея, але Ви не маєте часової можливості або фахових знань, щоб очолити її, опишіть у запропонований спосіб та надішліть електронною поштою. Такий проект буде виставлений, як ідея та оголошений для пошуку куратора.


 


Карта проекта (заполняется автором):

 

 1. Куратор (ФИО. Может быть 2 человека):
 2. Название проекта:
 3. Тема/направление:
 4. Суть идеи:
 5. Бенефициар (для кого?):
 6. Организация/ресурсы:
 7. Время:
 8. Предварительные даты:
 9. Ожидаемый результат:
 10. Комментарии к проекту, заданию или объявление о наборе волонтеров по направлениям, специфике или другим параметрам др.:
Як взяти участь у відкритих проектах?

Якщо ви хочете стати частиною команди (волонтером) будь-якого проекту, цю можливсть можна реалізувати через розділ Форум на даному сайті. Доступ до Форуму мають лише зареєстровані на сайті користувачі, які після реєстрації отримали від адміністратора сайту статус "HR".
1) Ви знаходите проект/ідею, яка вам цікава (перелік всіх актуальних проектів та дедлайнів можна побачити у Форумі в розділі - Проекты HR TODAY - Проектная деятельность)
2) У коментарях до проекту декларуєте своє бажання приєднатись для виконання конкретних задач або загалом проекту.
3) Очікуєте wellcome-коментар від куратора проекту та далі працюєте у заданому ним векторі, ритмі

Яку підтримку може отримати Ваш проект чи ідея від команди волонтерів та борду HR TODAY?

Якщо Ви започаткували власний проект, то Ви та ваша команда волонтерів може:

 • Розміщувати матеріали про проект у розділі News Room, щоб потім поширювати в соцмережах
 • Писати про це у HR-блозі
 • Завантажувати відео з проекту на сайт у розділі Відео (як поодинокі відео, так і цілі цикли проекту, власні передачі)
 • Розміщувати опитувальники гугл форм на сайті та надсилати їх будь-якому офіційно від платформи HR TODAY


Ми можемо під ваш проект створити окрему рубрику у розділі Проекти в меню News Room та Відео.

Усі проекти коротко анонсуються командою HR TODAY на сайті в Новинах та групі у Фейсбук.
Радьтесь, пропонуйте та використовуйте платформу у зручний для Вас спосіб. Якщо технічні можливості сайту це дозволять, то ми охоче реалізуємо це для Вас та вашого проекту.

Як я можу вести власний Блог на сайті?
Волонтери проекту можуть вести власний блог на сайті у рубриці HR-Блог. Для цього Ви повинні написати керівнику проекту про свою ініціативу та коротко описати теми, які Ви хотіли б висвітлювати. Після цього адміністратор сайту створить відповідний блог (може носити імя та прізвище автора або вигадану назву). Обовязковою умовою для створення іменного блогу є взяття на себе зобовязання робити дописи не рідше 2 раз на місяць. Усі дописи мають стосуватись сфери управління персоналом або власної ефективності, розвитку бізнесу. Тобто бути максимально близькими до сфери HR.
Якою мовою можна додавати контент?
Шляхом голосування серед волонтерів було обрано мультимовну версію сайту. Таким чином весь сайт реалізовано українською мовою, лише розділ Форум російською, оскільки це робочий майданчик для волонтерів та він прихований від загалу обмеженням доступу. Хоча мова оформлення сайту українська, матеріали на ньому можна розміщувати українською і російською також.