Главная News Room

Корпоративна соціальна відповідальність у Львові задля допомоги пологовому будинку

Нині набуває великої популярності у багатьох компаніях України напрямок "Корпоративна Соціальна Відповідальність". У рамках цього напрямку працівники різних компаній Львова вже не вперше допомагають пологовому будинку свого міста. Наша спільнота підтримує такі проєкти та просить долучитись до цієї благородної справи, яку ініціювали кілька компаній, що не байдужі до нашого спільного майбутнього.


 

Друзі, закликаємо Вас проголосувати за два надважливі громадські проекти, що стосуються пологового відділення на Рапоппорта , 8 ( м. Львів), які допоможуть врятувати дитячі життя!!! 
Детальний опис проектів та посилання на них нижче. Нагадуємо, що голосування стартує з 1-го по 15-те листопада. 
Кожен голос важливий!

 

 

 


Великий проект -№183 https://lviv.pb.org.ua/projects/183
Діагностичне обладнання в пологовому на Раппопорта, 8 потребує кардинального «перезавантаження». Саме в кабінеті УЗД батьки вперше спостерігають за своїм малюком та чують його серцебиття.
В чому полягає проблема? В кабінеті УЗД діє апарат старого зразка, який часто є функціонально непридатним, потребує регулярного ремонту, унеможливлює проведення якісних обстежень. Адже, вчасна діагностика патологій - це запорука правильного лікування.
Як її вирішити? Забезпечити кабінет новим апаратом УЗД експертного класу, який значно підвищить діагностичну надійність в складних акушерських дослідженнях, вчасно виявить вади в малюків та жінок. Друге завдання-оснастити 8 пологових залів інноваційною станцією спостереження за станом матері та малюка, його серцебиттям в пологах, що дозволить медикам вчасно виявити гіпоксію у плода та надати необхідну допомогу.
Давайте допоможемо разом!


Малий проект - № 184 https://lviv.pb.org.ua/projects/184
Сучасна палата інтенсивної терапії для немовлят в пологовому на Раппопорта,8 потребує дооснащення .
Завдяки успішності минулорічного громадського проекту та небайдужим львів'янам, малюки нашого міста відтепер мають можливість отримати якісне неонатологічне спостереження та невідкладну допомогу з перших хвилин життя.
Сучасна палата інтенсивної терапії працює і тут надається необхідна допомога немовлятам.
Однак, як показує практика роботи палати протягом місяця - обладанання виявилось недостатньо. Сьогодні допомоги потребує значно більша кількість новонароджених діток з дихальними розладами, природженими аномаліями та затримкою внутрішньоутробного розвитку, неонатальною жовтяницею тощо. Вирішенням проблеми є дооснащення палати одним кувезом та інфрачервоним обігрівачем для немовлят.


Не будь байдужим і зараз! Додаткова одиниця може зберегти дитяче життя!
Дякуємо за підтримку!

 

 

Категория: Події | Добавил: Admin (01.11.2019)
Просмотров: 1507 | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar